Vi tør å tenke nytt og utfordrer til å realisere dristige ideer. Vi er et sterkt og kreativt team med brennende engasjement, og som alltid setter av tid til en hyggelig samtale.

Avd. Telemark

916 74 481
terje@folkebadet.no

Avd. Vestfold

926 83 361
linn@folkebadet.no
Terje Gunrell Kaste
Byråleder
91 67 44 81
terje@folkebadet.no
Linn Marie Corneliussen
Prosjektleder
92 68 33 61
linn@folkebadet.no
Marit Hole
Designer / Prosjektleder
91 10 99 06
marit@folkebadet.no
Thomas Gustavsen
Webutvikler
thomas@folkebadet.no
Amandus Bjerk
Designer
99 29 64 53
amandus@folkebadet.no
Fredrik Gustavsen
AD / designer
46 61 14 03
fredrik@folkebadet.no
Jakob Vege
Designer / illustratør
jakob@folkebadet.no
Evelyn Kapstad
Økonomi / Administrasjon
41 42 38 59
evelyn@folkebadet.no