Vi tør å tenke nytt og utfordrer til å realisere dristige ideer. Vi er et sterkt og kreativt team med brennende engasjement, og som alltid setter av tid til en hyggelig samtale.

Avd. Telemark

916 74 481
terje@folkebadet.no

Avd. Vestfold

926 83 361
linn@folkebadet.no
Terje Gunrell Kaste
Byråleder
916 74 481
terje@folkebadet.no
Linn Marie Corneliussen
Prosjektleder
926 83 361
linn@folkebadet.no
Marit Hole
Designer / Prosjektleder
911 09 906
marit@folkebadet.no
Thomas Gustavsen
Webutvikler
thomas@folkebadet.no
Amandus Bjerk
Designer
483 25 233
amandus@folkebadet.no
Fredrik Gustavsen
AD / designer
466 11 403
fredrik@folkebadet.no
Jakob Vege
Designer / illustratør
jakob@folkebadet.no
Evelyn Kapstad
Økonomi / Administrasjon
414 23 859
evelyn@folkebadet.no