+

I Folkebadet jobber vi alltid i team. Sammen med deg setter vi fingeren på ditt konkrete behov, og benytter hver og ens unike kompetanse for å skape kommunikasjon som virker for din virksomhet.

Terje Gunrell Kaste
Byråleder
916 74 481
terje@folkebadet.no
Anders Rambekk
Daglig leder / Prosjektleder
932 18 985
anders@folkebadet.no
Linn Marie Corneliussen
Prosjektleder
926 83 361
linn@folkebadet.no
Fredrik Gustavsen
AD
469 81 971
fredrik@folkebadet.no
Pappaperm
Thomas Gustavsen
Webutvikler
thomas@folkebadet.no
Amandus Bjerk
Designer
483 25 233
amandus@folkebadet.no
Marit Hole
Designer
911 09 906
marit@folkebadet.no
Jakob Vege
Designer / illustratør
jakob@folkebadet.no
Evelyn Kapstad
Økonomi / Administrasjon
414 23 859
evelyn@folkebadet.no
Anders Aks
Freelance rådgiver sosiale medier
aks@folkebadet.no